O focení


 Jsem novorozenecká a rodinná fotografka 

 

Termín si objednejte nejlépe telefonicky 775 982 944 nebo napište na email irenabublikova@gmail.com


Před focením prosím dětem odstraňte případné tetovačky a lak na nehtíkách.
Doporučuji, aby se focení zůčastnily pouze osoby, které se budou fotit. Početnější skupinky a větší děti fotím pouze venku.

Ceník najdete zde na webu.

Oblečení: Na foceni doporučuji oblečení v jemných barvách, trička bez nápisů a velkých potisků ruší to celkově dojem na fotografii. V případě focení celé rodiny, je vhodné se barevně sladit (nemusí být stejná barva, ale podobné ladící barvy oblečení či doplnků). Vždy při focení se lze převléci, počítejte s tím a berte vícero oblečení jak pro své děti, tak i pro sebe. Děti je nejlepší na první sérii fotografií obléci již doma, časté převlékání je nebaví.
Na focení těhotenských fotografií si berte oblečení, které je vám pohodlné a líbí se vám na sobě. Mám k dispozici i šaty i šaty na zapůjčení. 

Pokud se budete fotit v obuvi, poprosím vás mít boty umyté a čisté.

V ateliéru fotíme pouze dopoledne, odpoledne nejpozdější focení je od 14h. Novorozená miminka se fotí pouze dopoledních hodinách.

Venkovní focení pak probíhají v podvečerních hodinách. Místo a čas focení domlouváme pár dní před focením. Místo vybírám já s ohledem na roční dobu a věk dětí.

Focení probíhá pouze v pracovní dny. Víkendy jsou za příplatek 700,- a je možný pouze ateliér. 

 

Autorská práva:

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. 
Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

Náhledy z fotografií z galerie nikde nezveřejňujte ani nijak graficky neupravujte (např. odstranění loga) dle autorského zákona š.121/2000 sb. bez souhlasu fotografa, jsou určeny pouze pro výběr fotografií k retuši.

Klient nesmí fotografie pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech bez předchozí domluvy s fotografem.

Neupravené fotky ani rawy neposkytuji.

Obdržíte vždy pouze Vámi vybrané upravené fotografie.

 
Zpět na INFORMACE