Vánoční minifocení


VÁNOČNÍ MINIFOCENÍ

 

 REZERVACE

 

Cena  600,- 

- 20 minut

- 3 upravené fotografie v elektronické podobě a z toho 1 fotografie jako vánoční pohlednice v el. podobě

- každá další vybraná fotka navíc je za 150,-/ ks v el. podobě

- fotky si vybíráte sami ze zaslaných náhledů

- tisk lze doobjednat

- dodání nejpozději do 14ti dní od zaslání Vašeho výběru

 

Vánoční minifocení je určené hlavně pro děti od 4 měsíců, kdy pasou koníčky. Je možné i 1-2 foto s rodiči, pro ty je připraveno aranžmá s postelí (pro dospělé doporučuji pohodlné oblečení, nejsou vhodné obleky u dam krátké šaty, fotí se pouze v sedě na posteli)

Máte tedy celkem na výběr 4 aranžmá. 

Během jednoho focení je možné fotit pouze na dvou (bud dvě scény děti nebo 1 scéna děti a 1 s rodiči). Letos není možné fotit na jednobarevném pozadí.

Před příchodem si prosím vyberte na jaké scéně chcete fotit.

Není možnost měnit oblečení v průběhu focení. Aby jste se nezdržovali s převlékaním, určitě at děti přijdou oblečené v čem se budou fotit.

 

Částka 600,- je splatná ihned po focení. Do 3 dnů Vám zašlu odkaz na galerii s náhledy, odkud si sami vyberete fotky, které si  přejete upravit.

V ceně jsou 3 fotky, každá další vybraná navíc je za 150.-. Z Vámi vybraných fotek Vám zdarma 1 fotku upravím jako vánoční přání. Jsou dva vzory, jeden pro fotku na výšku, druhý na šířku. 

Sama tedy vyberu vzor, který se hodí na danou fotku. U objednávky tedy pouze označíte, kterou chcete jako přání.

 

Prosím o včasný příchod. Stačí 2-3 minuty předem. Jednotlivá focení na sebe navazují, takže při zpoždění nelze focení prodloužit.

Minifocení jsou vhodná pro děti, které nepotřebují čas na rozkoukání, opravdu máme jen 20 minut (případně si objednejte poslední čas, kdy po Vás už nikdo nejde)

 

Objednávejte prosím vždy pro 1 rodinu jeden termín. Pokud chcete společné fotky dětí z různých rodin, objednejte si dva termíny po sobě.

 

První aranžmá je vhodné pouze pro menší děti do cca 2-3 let, vejde se 1-2 děti. Ostatní aranžmá jsou větší, vejdou se i sourozenecké dvojice i trojice. Pro společné foto s rodiči je postel. Jelikož se tedy bude fotit jen vsedě, nedoporučuji pánům oblek a dámám krátké sukně či šaty.

Pro děti vždy volte oblečení, které jim sedí. U holčiček dostatečně dlouhé sukýnky, at nemusíme řešit, že je vidět kam být nemá :-) Nevhodné jsou proto riflové sukně či šaty. U menších dětí obvzlástě, co pasou koníčky, nedávejte nic s laclem. Lezi jim do obličeje.

Fotí se naboso, případně capáčky či vhodná obuv (nedávejte proto prosím punčocháčky pod kalhoty). Volte vánoční barvy jako smetanová, zlatá, červená, zelená, modrá, hnědá. Nevhodné jsou obrázky na oblečení typu Ledové království, Spiderman apod. 

 

 

              

  

 

 
Zpět na INFORMACE