Spolupracuji


Dotek světla Charitativní projekt zaměřený na profesionální fotografování hendikepovaných dětí zdarma. Fotíme tělesně a duševně postižené děti, děti s hendikepem   těžkého/nevyléčitelného onemocnění a také nedonošené děti narozené do 33TT do jejich prvních narozenin

 

 

 

Fotime srdcem  Projekt Fotíme Srdcem je provozován českou společností a zakládá si na podpoře českých organizací či jednotlivců. Všichni fotografové, kteří s námi spolupracují, se aktivně podílejí na projektu Fotíme Srdcem. Pokud se u nich necháte vyfotit a získáte tištěné fotografie, děkujeme Vám, i Vy jste přispěli dobré věci... Za každou fotografii, kterou si fotografové nechají v rámci projektu Fotíme Srdcem vytisknout, věnujeme 1 Kč na dobrou věc.

 

 

Suicide angels  Suicide Angels jsou unikátní projekt, a to nejen v ČR. Jde o propojení netradičního vzhledu alternativně vypadajících dívek a přitahování pozornosti široké veřejnosti k různým aktivitám, ať už charitativním, propagačním, nebo komerčním. 

 

 

 

Studio bříško  Předporodní kurzy, plavání a cvičení pro těhotné. 

 

Vizážistka Thaobeauty Spolupracuji s vizážistkou Thao, která se postará o Váš make-up na líčení. V případě zájmu kontaktujte přímo jí nebo mne a vše domluvíme.

 
Zpět na Informace